De Kubus Merchtem

Beste ouders, beste patiënten,


Na de updates in verband met het coronavirus, vragen wij u zich aan de regels te houden.


- Bent u ziek? Neem contact op met uw therapeut en blijf thuis;

- Mondmasker verplicht;

- Kom slechts met 1 begeleider;

- Handen ontsmetten;

- Gelieve uw kind thuis naar het toilet te laten gaan, wij kunnen onmogelijk het toilet na elk gebruik desinfecteren.


Mvg


Het Kubus Merchtem team!

WIE ZIJN WIJ

  • Het multidisciplinair team van De Kubus Merchtem staat voor een professionele en betrokken aanpak.


  • Wij streven naar een kindvriendelijke zorgomgeving, waar het kind zich thuisvoelt.


  • Om de kwaliteit van de hulpverlening hoog te houden, streven wij naar permanente vormingen en bijscholingen.

Laura van Weijnen

 

Ademhalingskinesitherapeute

Praktijkcoördinator


laura@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 14 16

Dr. Johan Marchand


Pediater UZ Brussel

Agemene kindergeneeskunde


apt_kz@uzbrussel.be


+32 2 477 60 61

+32 470 20 85 09

Caro De Groef

 

Psychologe

 

 

caro@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 62 22

Judith Vrydag

 

Psychomotorisch kinesitherapeute

 

 

judith@dekubusmerchtem.be

 

+32 477 16 86 16

Dr. Marie Claes

 

Kinder- en Jeugdpsychiater

 

 

marie.claes@dekubusmerchtem.be

 

+32 460 94 28 06

Dr. Lore Lien Roels

 

Algemene kindergeneeskunde

Longziekten - allergie

 

lorelien.roels@dekubusmerchtem.be


+32 473 54 07 18

Loth Moens

 

Schoolpsychologe

 


loth@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 63 23

Nathalie Pauwels

 

Diëtiste

 

 

nathalie@dekubusmerchtem.be

 

+32 478 91 49 02

Prof. em. Anne Malfroot

 

Pediater UZ Brussel

Algemene kindergeneeskunde - Kinderlongarts


apt_kz@uzbrussel.be


+32 2 477 60 61

+32 468 49 18 74

Dr. Samantha Jeen

 

Algemene kindergeneeskunde

 


samantha.jeen@dekubusmerchtem.be


+32 491 88 40 40


Kato De Plecker

 

Psychologe

 


kato@dekubusmerchtem.be

 

+32 470 10 97 20

De Kubus Merchtem

 

Mieregemstraat 30-32 bus 12

1785 Merchtem


info@dekubusmerchtem.be






© Copyright De Kubus Merchtem