De Kubus Merchtem

MAATREGELEN COVID-19


Beste ouders en patiënten,


Door de verstrengde maatregelen, ten gevolge van het coronavirus (COVID-19), zijn wij genoodzaakt de psychologie, logopedie, diëtetiek en de psychomotorische kinesitherapie te sluiten.


Blijven wel open:

- Pediatrie, afspraak mogelijk via +32 470 20 85 09


- Kinder en jeugdpsychiater


- Respiratoire kinesitherapie,

Hierbij worden geen nieuwe acute patiënten gestart, enkel de

gekende chronische patiënten waarbij een urgente of noodzakelijke respiratoire behandelingen nodig is, zijn mogelijk.

WIE ZIJN WIJ

  • Het multidisciplinair team van De Kubus Merchtem staat voor een professionele en betrokken aanpak.


  • Wij streven naar een kindvriendelijke zorgomgeving, waar het kind zich thuisvoelt.


  • Om de kwaliteit van de hulpverlening hoog te houden, streven wij naar permanente vormingen en bijscholingen.

Laura van Weijnen

 

Ademhalingskinesitherapeute

Praktijkcoördinator


laura@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 14 16

Dr. Johan Marchand


Pediater

Agemene kindergeneeskunde


apt_kz@uzbrussel.be


+32 2 477 60 61

Kato De Plecker

 

Psychologe

 


kato@dekubusmerchtem.be

 

+32 470 10 97 20

Judith Vrydag

 

Psychomotorisch kinesitherapeute

 

 

judith@dekubusmerchtem.be

 

+32 477 16 86 16

Dr. Marie Claes

 

Kinder- en Jeugdpsychiater

 

 

marie.claes@dekubusmerchtem.be

 

+32 460 94 28 06

Charlotte Vrijders

 

Logopediste

 

 

charlotte@dekubusmerchtem.be

 

+32 498 25 84 57

Loth Moens

 

Schoolpsychologe

 


loth@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 63 23

Prof. em. Anne Malfroot

 

Pediater

Algemene kindergeneeskunde - Kinderlongarts


apt_kz@uzbrussel.be


+32 2 477 60 61

+32 468 49 18 74

Caro De Groef

 

Psychologe

 

 

caro@dekubusmerchtem.be

 

+32 468 01 62 22

Nathalie Pauwels

 

Diëtiste

 

 

nathalie@dekubusmerchtem.be

 

+32 478 91 49 02

De Kubus Merchtem

 

Mieregemstraat 30-32 bus 12

1785 Merchtem


info@dekubusmerchtem.be






© Copyright De Kubus Merchtem